Jordán jediným českým střelcem sobotních zápasů – KHL portal CZ

Jordán jediným českým střelcem sobotních zápasů

Sobota přinesla v KHL sedm zápasů, ale z českých hokejistů se do statistik zapsal pouze jediný. Obránce Michal Jordán pečetil výhru Kazaně nad Jekatěrinburgem patnáct vteřin před koncem tvrdou ranou od modré a uzavřel skóre na 5:0.

Bratislavský Slovan uspěl na ledě Čerepovce a odváží si tři body po výhře 3:1. Skóre otevřel v závěru první třetiny Ďaloga, na kterého navázal na konci prostřední části Taffe.

Čerepovec v 57. minutě dokázal snížit, ale Slovan už si výhru vzít nenechal a Chipchura v akci jeden na jednoho prostřelil domácího brankáře.

Sobotní výsledky KHL

Admiral Vladivostok – Red Star Kunlun 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky: 31. Fisenko (Tkačjov), 43. Sajustov, 60. Alexandrov (Zemčjonok) – 34. Jalasvaara (Collins, Mäntylä)

Spartak Moskva – HK Soči 2:5 (0:3, 0:1, 2:1)
Branky: 42. Provolněv (Šmoljov), 48. Kalinin (Glazačev, Gilroy) – 3. Ščegolkov (Tomilin, Mamašev), 6. Mamašev (O’Dell, Levickij), 9. Ščegolkov (Mamkin, Tolpeko), 22. I. Zacharčuk (Alexandrov, Ibragimov), 60. Padakin

Lada Togliatti – Barys Astana 2:3 po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 – 0:1)
Branky: 28. Šenfeld, 30. Filatov (Gurkin) – 15. Chudjakov (Trivino, Markelov), 24. Dawes, 62. Dawes (Dallman)

Severstal Čerepovec – HC Slovan Bratislava 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Branky: 57. Monachov (Jevsejenkov) – 19. Ďaloga (Jeglič), 37. Taffe (Cheechoo), 59. Chipchura (Brust)

Jakub Kovář (Čerepovec) odchytal celé utkání

Lokomotiv Jaroslavl – Jokerit Helsinky 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
Branky: 4. Korškov (Kraskovskij, Polunin), 46. Kozun (Kontiola), 51. Talbot (Kontiola, Kozun), 56. Kronwall (Kontiola, Kozun) – 22. Regin (O’Neill, Jormakka)

Ak Bars Kazaň – Avtomobilist Jekatěrinburg 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Branky: 10. Čibisov (Žukov, S. Zacharčuk), 33. An. Popov (Ohtamaa, Glinkin), 40. Lukojanov (Tkačjov, Azevedo), 52. Azevedo (D. Musin, Svitov), 60. Jordán (Glinkin, Čerepanov)

Neftěchimik Nižněkamsk – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Branky: 15. Sexton (Gynge, Brulé), 60. Koňkov (Ljamin, D. Makarov) – 3. Lapenkov (Gorbunov, P. Medveděv)

Mohlo by Vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *