Kašpar řídil výhru moskevského Dynama – KHL portal CZ

Kašpar řídil výhru moskevského Dynama

Lukáš Kašpar se brankou a asistencí podílel na výhře moskevského Dynama nad Jokeritem 3:0. Domácí výhru potvrdili dvěma góly ve třetí třetiny

Kašpar se v úvodu druhé třetině nahrávkou podílel na vedoucí brance Hietanena. Pět minut před koncem pak Galimov zvyšoval na 2:0 a český forvard výhru pečetil střelou do prázdné branky.

Bod za asistenci si do statistik připsal Adam Polášek, jeho Novosibirsk však prohrál v Magnitogorsku.

Nahrávkou bodoval také Vladimír Sobotka, ale i on s Omskem prohrál na ledě Čeljabinsku.

Metallurg Magnitogorsk – HK Sibir Novosibirsk 3:2 (3:0, 0:2, 0:0)
Branky: 2. Timkin (Kaletnik), 3. J. Birjukov (Zaripov, Antipin), 7. De. Kazionov (Mozjakin, Lee) – 23. N. Gluchov (Polášek, Kemppainen), 39. Vorošilo

Traktor Čeljabinsk – Avangard Omsk 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Branky: 35. Pestunov, 43. Borodkin (Szczechura, Kručinin), 60. N. Bělov (Szczechura) – 23. Ahnelöv (Pestuško, Sobotka)

Salavat Julajev Ufa – Metallurg Novokuzněck 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
Branky: 17. Kaprizov (Omark), 36. Kuljaš, 37. Omark (Arzamascev, Kaprizov), 49. Lepistö (Kaprizov) – 24. Solovjov (Pervyšin, Komaristyj), 32. Viksna (Lebeděv), 41. K. Semjonov (Fatkullin)

HC Viťaz – Dinamo Riga 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Branky: 10. Vyglazov, 26. Kopejkin (M. Aaltonen, Kempe), 27. M. Aaltonen (Kopejkin, Kempe) – 26. Meija, 50. Jerofejevs (Sčastlivyj)

Dynamo Moskva – Jokerit Helsinky 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky: 24. Hietanen (Kašpar, Mironov), 55. A. Galimov (Cvetkov, Karsums), 60. Kašpar (Cvetkov)